Jarem začíná naše oblíbená sezóna experimentovaní s krásou

30.05.2017

 

 


 

Ženy se v tento čas více starají o svůj vzhled a podvědomě chtějí být nádhernější.
 

Nyní je třeba říct "adieu" tmavým zimním odstínům a přivítat lehké letní vzorce a světlé odstíny. Na líčení milujeme všestrannost, která je ideální pro delší dny a příjemnější teploty. Umět nosit make-up patří mezi nejdůležitější dovednosti žen, které vyžadují působivější a atraktivnější tvář.

 

A pokud jde o hledání krásy v prvním pololetí roku 2017, máme k dispozici tři klíčové faktory, které bychom měli mít na paměti.

 

  • Jedním slovem ÚCHVATNÉ jsou v této sezóně růžové tváře! Nanášejte bronzer v hezkých rubínových tónech, které našly inspiraci v růžích.

 

  • Budete napřed, když místo klasické černé linky zvolíte tužku, která je naplněná třpytem. Jemný třpyt u očí dá vzniknout efektu, který je v jarním/letním trendu 2017 žádoucí. Glitter může být mimo jiné použit různými způsoby. Jemně na víčka nebo kolem očí a výsledek Vás překvapí. Navíc v extravagantnějším líčení mohou mladé dívky zajít ještě dál a zvýraznit třpytem i obočí.

 

  • A malá rada závěr. Chcete-li svou eleganci a krásu přirozeně podpořit, poohlédněte se po lesku na obličej. S tímto přípravkem totiž získáte bezbarvý, nelepivý lesk, který dodá pleti zdravý a jasný vzhled. Pokud jste právě teď zbystřili, tak tyto produkty naleznete pod označením - face gloss nebo clear gloss.

 

Přejeme Vám svěží a krásné jaro/léto 2017 a budeme se na Vás těšit na make-up víkendu, kde Vás vše naučíme.

 

"We wake up for make-up“

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle