Kurtizána a Hraběnka z dílny Havlíkova Apotéka

05.06.2017

 

 

Milé dámy (a pánové), dovolte, abych Vám představila fantastický krém s romantickým jménem Krásná kurtizána.

 

Nemohla jsem se dočkat, až tuto „novinku“ vyzkouším a jak bude pracovat s mou pletí (smíšená, lehce stárnoucí) a jelikož je krém přímo určený na zjemnění nosoretních vrásek a zpevnění čelistních kontur, bylo jasné, že ho musím testnout. Tak za prvé, dokonale voní! Obsahuje klinicky ověřenou látku Adipofill´inTM , jež zjemňuje povrch pokožky a redukuje hloubku vrásek, makadamiový olej, slunečnicový olej, makový olej a extrakt mateří kašičky. Ta kombinace vůní na mě působí takřka hypnoticky. Cítím výrazný podíl máku, který mi evokuje dětství a procházky v makovém poli. Naprosto omamná záležitost a POZOR, na mé pleti funguje fantasticky. Krém je na denní i noční použití. Do pleti se absorbuje poměrně rychle a zanechává ji vyživenou, zdravě vypadající a tak vyhlazenou, že Havlíka podezřívám z utajení nějaké důležité složky, protože moje pleť tento krém naprosto miluje.

 

Nosoretní vrásky jsou vyhlazenější a stáhnou se do pozadí, pleť se mi příjemně vypne a celkově pak budí dojem svěží tváře.

 

Krém vznikl inspirací 18. století a na webových stránkách Havlíka jej díky jeho lehkosti přirovnávají k polibku milence. Nemohu než souhlasit a takového milence si tajně přát :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kurtizána si báječně rozumí s Hraběnčiným sérem, myslím, že tu vzniklo pevné přátelství a tak se je nebudu snažit rozdělovat. Klape jim to spolu :-)

 

Hraběnčino sérum je taktéž návyková záležitost. Ta VŮNĚ... Achhh, chtěla bych ji pít, koupat se v ní, prát v ní prádlo...je skvostná. Díky svému nadčasovému vzhledu by se lahvička vyjímala na každém, ba dokonce i šlechtickém toaletním stolku. Kapátkové provedení a etiketa, ze které na Vás dýchá duch času. To se prostě povedlo.

 

Sérum je určené především pro zralou a suchou pleť. Takže unavená, stárnoucí a povadlá pleť se známkami dehydratace pokožky si bude vrnět blahem. Tzn. potřebuji ho. S vzrůstajícím nadšením si sérum aplikuji ráno i večer pod krém a pokaždé se toho voňavého rituálu nemohu nabažit.

 

Hraběnka obsahuje účinné hydratační komponenty, které zajišťují potřebnou vlhkost a chrání před ztrátou vody. Ano, 100 % pravda. Nejen, že svou fascinující vůní dokonale uklidňuje, ale taktéž pleť obalí hydratací a pleť ji lačně zhltne, což má za následek dlouhotrvající pohodu a pocit opečovávané pokožky.

 

Sérum si budu kupovat pravidelně, protože ten pocit PO za to stojí a Countess´s Serum je pecka.

 

Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle