Kvalitní třpyt jménem Benefit

06.07.2017

 

Sice není žádnou novinkou, nicméně v tomto případě to nevadí. Naopak. Řeč bude o skvělém krémovém rozjasňovači od značky Benefit - girl meets pearl.

 

Dámy, co Vám budeme podívat, ten obal je rozkošný. Krásné růžové zpracování s hvězdami, měsícem a kouskem z města San Francisco. Kdo z benefitu obaly vymýšlí je prostě génius.

 

V dolní části rozjasňovače si otáčením regulujete množství produktu, které pak následně aplikujete na ošetřenou pleť bez další vrstvy make-upu, což má za následek přirozený jas a fresh vzhled (vhodné v letních měsících v případě bezproblémové pleti), nebo rozjasňovačem poťupete již hotový make-up a docílíte tím žádaného jemného odlesku.

 

 

 

Místa na obličeji, která rozjasňovače snesou, jsou všeobecně známá, tak se s vysvětlováním nebudeme zdržovat 😉 Vůně samotného produktu je přitažlivá nejen pro mladé dívky, ale pro všechny ženy, které si libují ve sladkých ovocných tónech. Občas tam zachytím i určité žvýkačkové aroma, což ve mně evokuje bezstarostnost a neodolatelnou chuť benefití rozjasňovač ochutnat.

 

Sáhnu po něm pokaždé, když mám chuť na jemný zlato-růžový lesk, který se mnou vydrží celý den. Nezářím s ním do dálky jako nova, ale o to víc mě baví. Je sázkou na jistotu, když je žádoucí jemný půvab.

 

Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle