Francouzská dokonalost na rty

10.07.2017

 

 

Vítejte zpět v našem kosmetickém okénku, tentokrát s recenzí na jedinečný lesk na rty s vyhlazujícím efektem Givenchy Gelée D'Interdit v barevné variantě 5 Explosive Raspberry.

 

Minimalistické balení plné skvostného obsahu. Růžové okouzlení, které na slunci září jako bájný jednorožec, a také se tak chová. Ale napřed k balení, ze kterého čiší neoddiskutovatelná kvalita. Balení je lehké, plastové s kovovým uzávěrem, který zdobí značka Givenchy. Ačkoliv je plastové, přesto balení lesku vypadá jako ze skla a taktéž i průhledný aplikátor se štětečkem, který je stejné barvy jako samotný produkt.

 

Roztomilost a něžnost lesku ještě dokresluje jemně ovocná vůně.

Pokud hledáte něco, co Vám dodá lesk, vyhladí a napumpuje rty, a ještě lehce přirozeně zabarví – TADÁÁÁ. Máme vítěze 😊

 

Složení lesku je plné všeho, co nyní aktuálně frčí. Takže:

 

kyselina hyaluronová, která dlouhodobě hydratuje a vyhlazuje jemné linky // extrakty motaru pomořského, jež mají antioxidační, zklidňující a vyživující účinky // olej lničky seté, poskytující komfort a hydrataci.

 

 

Na stránkách Notino se uvádí, že lesk zcela bez vosků obsahuje komplex účinných látek, které podporují přirozený proces obnovy buněk a zabraňují hromadění odumřelých buněk na rtech. Mikrokuličky kyseliny hyaluronové, které proklouznou do jemných linií rtů, zadrží přirozeně se vyskytující vodu na jejich povrchu a jako malé houbičky, které namočíte do vody, zvětší svůj objem až padesátinásobně.

 

Pokaždé, když chci mít rty svěží, naducané a skvěle ošetřené, volím Gelée D´Interdit. Velmi ráda bych s ním šetřila, aby mi vydržel dlouho, ale to se nedá. Lesk se stal nedílnou součástí mé kabelky a přiznám se, že ho ráda vytahuji i díky jeho balení, protože tento „růžový jednorožec“ přitahuje pohledy jako magnet.


Lesk na rty se vyrábí v mnoha barevných variantách. Mrkněte 😉

 

Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle