ITÁLIÍ S TERRY

10.07.2017

 

 

 

 

 

 

K obrázkovému příběhu ještě pár slov:

 

Náš dům ve vinicích v Toskánsku jsme si rezervovali přes www.cosamundo.com a spolu s ním jsme vyfasovali i velký dešťový mrak, který po celou dobu našeho pobytu visel nad domem a soustavně z něj pršelo. Útěchou nám tak byly výlety do Florencie, Pisy a na pláž, kde po černém mraku nebylo ani památky.

 

Cestou zpět jsme se zastavili u největšího italského jezera s průzračnou azurovou vodou  Lago di Garda. Tento ráj na úpatí Dolomit nabízí více, než jsem si dokázala představit.

 

Hladina jezera je díky teplému větru Ora ideální pro provozování windsurfingu a kolem jezera se táhne cyklostezka, která střídá roviny podél vinohradů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů. Ty projížďky mezi vinicemi jsou TOP :-) Můžete se zde jen procházet, nebo pěstovat vysokohorskou turistiku, či se přidat mezi horolezce na vápencových stěnách. Co víc si přát ;-) Fajn bylo i koupání v řece pod románským mostem, odkud skáčou mladí a nerozvážní z šesti metrů dolů do řeky. Řeky, která studí jako ........

 

My jsme byli kousek od města Arco, což je malebné městečko poblíž jezera Lago di Garda. Žel jsem toho nestihla tolik, kolik bych chtěla. Například golfová hřiště, která tu rostou jako houby po dešti, nordic-walking, canoying, paragliding, jízdu na koních či tenis. Takže příště :-) I vín jsem ochutnala velmi málo. Tzn. návrat je nutný! 

 

Jestli se Vám náš komiks líbí, prosíme osrdíčkujte nám ho vpravo pod článkem <3

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle