SMYSLNĚ S GIVENCHY

17.07.2017

 

 

 

GIVENCHY ROUGE INTERDIT SHINE ULTRA - SHINY 11 CORAL SHINE a 05 CANDY SHINE

 

Milé Dámy, miluji balení GIVENCHY. Ten dekadentní a zároveň vznešený obal mě dostává do euforie. Kovové stříbrné tělo rtěnky je chráněné kouřově průhledným plastovým pouzdrem, které je plné jemných lesklých částic. Ve správném světle vypadá jako ulité z hvězdného prachu.

 

(na poslední fotce níže to tedy opravdu není prach, ale stříbrné částečky v obalu 😊

 

Rtěnku z pouzdra dostanete zatažením za stříbrnou textilní stužku, která je ukotvena v malém kovovém čtverečku s logem značky. Velmi sofistikovaná záležitost s luxusní příchutí.


Samotná rtěnka voní opět velmi příjemně tím svým kvalitním způsobem a po dopadu světla pableskuje o stošest. Aby ne, vždyť se honosí označením ULTRA SHINY, nicméně i přesto nezáříte jako disková koule. Vytváří stále přirozený efekt.

 

Toto GIVENCHY potěšení je obohacené o vysoce hydratující olej díky komplexu Senso-Oil, jenž obsahuje ricinový olej a včelí vosk. Vůbec se tedy nepodivuji nad jeho pohodlným komfortem, který způsobuje. Barva se dá na rtech velmi úspěšně vrstvit, takže docílíte jak jemného, tak výraznějšího vzhledu s ohledem na jeho SHINE povahu. Nedá se považovat za extra odolného držáka, ale jelikož je tak zvláčňující a hladká, dalo se to očekávat.

Přesto to nevadí, rty jsou šťavnaté a působí fresh. A pro letní období? Skoro nutnost 😉

 

Bohužel tato SHINE verze se již neprodává, recenzi uveřejňujeme jako vzpomínkovou - poukazující na kvalitu, která je nesporná.

 

 

GIVENCHY ROUGE INTERDIT Satin 03 Secret Pink

 

Tak jako u přechozí SHINE verze i zde je textilní stužka, ukotvena v malém kovovém čtverečku s logem značky a když za ni zatáhnete, vysunete z hlavního černočerného plastového pouzdra obdélníkového tvaru tělo rtěnky, vyvedené s vytlačeným stříbrným reliéfem GIVENCHY. Rtěnku vysunete klasickým otočením.

 

Saténová rtěnka dodá luxusní a sytou barvu s velmi kvalitním pocitem na rtech. Barva má středně živou barevnou výplň, což já osobně velmi vítám a také odráží světlo. Rtěnka krásně pokryje rty a vyživí, protože formule obsahuje komplex výživných a hydratujících látek, zabraňující předčasnému stárnutí a tvorbě linek. Bonusem je dlouhotrvající účinek, sice nevydrží všechno, ale ráda si ji časem zase opravím. Lehká květinová vůně neobtěžuje a za moment ji už necítíte.

 

Ve složení se nachází Ricinový olej. Takže žádné popraskání rtů, jen hydratace a hojivé účinky. Což je myslím žádoucí a hodí se vždy. V létě nebo zimě.

 

Pokud je to možné, troufám si říci, že se díky této rtěnce žena cítí více sexy, nebo smyslně. Rty si uvědomují, do jakého „hávu“ jste je oblékly a užívají si to.

Rtěnka mi svým balením trochu připomíná luxusní formu USB flash disku, a určitě se hodí i jako velmi módní doplněk.

 

V tomto případě ji můžete stále zakoupit.

 

Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle