LÉTO A KRÁSNÉ NOHY

21.08.2017

Léto se nám přehouplo, a tak již na pobíhání v parádních letních sandálech, které tohle léto frčí nezbývá moc času. Nemáme na mysli pouze moderní boho sandálky, ačkoliv ruku na srdce, v této variantě vypadají upravené nožky úplně skvostně.

 

Každý den se díváme na ženy i dívky v metru, tramvaji, na ulicích, nebo jen tak pokukujeme u kávy v kavárně. Se zájmem hledíme na jejich styl oblečení, líčení, styling vlasů a hlavně na obutí a nehty.

 

Protože léto miluje upravené nohy 

 

Ano, nemělo by to být jen otázkou letních měsíců, ale přeci jen, kdo z nás si dělá do ponožek pravidelnou pedikúru že? 😊

 

Někdy se zadaří a musíme uznat, že ženy pedikúru nepodceňují a jejich nohy díky upraveným nehtům a neoprýskaným lakům vypadají skvěle. A i když zrovna některé nemají obutí dle poslední módy, ta péče věnovaná nohám to vyváží.

 

Ale NĚKDY se musíme dívat na ženy, které i ve vedrech skrývají nohy v teniskách, botaskách (proč asi), nebo se nesou v parádním outfitu a do té chvíle, než pohledem sklouznete k jejich nohám, vypadají fantasticky. Au. To bolí. A už vůbec nebudeme rozebírat pohled na chodidla, která vypadají jako nohy domorodce.

 

Nohy o nás hodně vypovídají a navíc nás nosí celý život, proto bychom se o ně měly starat s patřičnou úctou.

 

Takže milé dámy, léto miluje sandálky a upravené nožky. Věřte, že krásné nohy může mít každá. A pokud stále tápete a nemůžete se rozhodnout, kterému stylu dát přednost:

 

 

 

               Mrkněte na naši inspiraci a hlavně se mějte rády.

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle