Zdravé HNOJIVO na vlasy

30.08.2017

 

 

Jako většina z žen, tak i já po nějaké době facebookové masírky podlehla MILVA šílenství a objednala si jejich ikonický šampon s chininem a avokádem (ježka jsem nechala na příště), chininovou vodu Forte, masku na vlasy chinin Forte a kondicionér Hair Repair.

 

Pokud kosmetickou značku Milva, původem z Bulharska, zatím neznáte, tak mezi jejich nejznámější produkty patří šampony, vlasové vody, kondicionéry a masky na vlasy. Jsou určené pro ty z vás, co trpí problémy, jako například nadměrné vypadávání vlasů, zastavený růst, problémová pokožka hlavy, dehydratace a podobně.

 

A co je na kosmetických přípravcích značky Milva velmi sympatické, že NEJSOU testovány na zvířatech a neobsahují parabeny ani silikony.

 

A teď zpátky k mé zkušenosti. Moje vlasy jsou polodlouhé a v koncích vysušené melírováním, tudíž jsem byla velmi zvědavá na to, jakým způsobem se mi na vlasech to „zázračné“ hnojivo projeví.

 

V prvé řadě to byl šok, protože ze začátku, než si vlasy na nesilikonové složení tak nějak zvykly, se na mě v zrcadle po vysušení ručníkem dívala hlava plná zacuchaných dredů. Vypadala jsem jako jeden velký bodlák 😉 A to i po ošetření Milva maskou.

 

Nicméně po opatrném rozčesání a vyfoukání jsem s údivem zírala na vlasy plné objemu, a tak nějak jiné, jako by pevnější a přesto lehčí. Podotýkám, že jsem byla vždy velkým spotřebitelem laků na vlasy, bez jejichž aplikace jsem prakticky nikdy neodešla z domu.

 

 

A teď, světe div se, laky nepotřebuji!

 

 

A nejen lak, ale i pěnové tužidlo, nebo cokoliv, co dodá jemným vlasům objem.

 

 

Díky Milva produktům mám vlasy „čistější“ nadýchanější a takové živější. To určitě ano, nicméně s přesušenými konečky si neporadí.

 

Tam jsem musela nasadit úplně jiný kalibr, kterým je všemi chválený Kérastase Résistance Ciment Thermique. 

 

 

A na čem jsem si od Milva doslova vypěstovala závislost? Kdo ví a zná, nebude překvapen 😉 Jejich voda na vlasy Chinin Forte je opravdu fajnová záležitost. Tato zázračná vodička stimuluje krevní oběh, zpevňuje vlasové folikuly a podporuje růst zdravých vlasů. Mimo jiné má i snižovat vypadávání vlasů, o což mi ale nejde, protože na vypadávání vlasů mám JINÝ FÍGL.

 

Vodu si každý den aplikuji ke kořínkům a následně vmasíruji do pokožky. Funguje to u mě jako živá voda, vlasy jsou hned objemnější a krásnější. Navíc mi díky ní raší nové vlásky, což je další bonus, který kvituji.

 

Takže za mě MILVA ano! Navíc je cenově více než dostupná, což určitě ocení každá spořivá duše 😉

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle