LOVE IN GIVENCHY

08.09.2017

 

 

Víme, víme. Říkáte si, už zase GIVENCHY?

 

Když ta značka nás tak okouzlila, že se ni podíváme ještě jednou.

 

Začneme produktem, který jsem obecně donedávna moc neřešila. Jedná se o MISTER MAT Matifying Foundation Primer. Z černé tubičky na Vás vykoukne sametová, po rozetření na první pohled neviditelná pudrová emulze s fantastickou květinovou vůní. Voní smyslně jako sofistikovaný parfém. Velmi příjemně. Primer je dobré před nanesením trochu zahřát v prstech (stačí ho málo) a teprve poté aplikovat.

 

Obsahuje gumové a rostlinné extrakty, které pleť změkčují, hydratují a kontrolují tvorbu kožního mazu. Ve výsledku má MISTER MAT Primer poskytovat dlouhodobý matný efekt, jenž je dostatečně lehký a pleť pod ním netrpí.

 

Po nanesení na tvář si primer dokonale sedne a vytvoří pleťové plátno, které je stále přirozené, jen o moc lepší. Můžete v něm spatřit jemný, světle modrý perleťový lesk, který minimalizuje póry a pokožka díky této složce vypadá jasněji. 
 

 

Musím říci, že mi tento produkt velmi vyhovuje. S pletí totiž skvěle splyne, opravdu ji zhydratuje a make-up je díky němu dokonalejší a prakticky se o něj nemusím starat. 

 

Na této adrese by ho snad časem mohli naskladnit.

 

 

 

 

Pokračujeme rozjasňujícím perem MISTER BRIGHT Touch of Light Pen - barva: č. 73 Moon Light

 

Tuhle věcičku miluju. Na první pohled vypadá jako značkové pero. Jen otevřít a začít psát 😉 Ale to by byla škoda. Stříbrný kovový uzávěr při otevření i zavření cvakne, velmi dobře dosedá. Nehrozí tak nežádoucí vysychání. Vykoukne na Vás bílý štěteček, ze kterého se otáčením spodní části pera vytlačí perleťový krém. Cítím z něj svěží limetkovou vůni, která se po rozetření vytratí.

 

Rozjasňující pero je napuštěné koncentrovanou perletí, která odráží světlo z různých úhlů, a tak opticky zjemní a vyhladí povrch kůže.

 

 

Baví mě, že „krém“ snadno přilne a dají se s ním vytvořit efekty s rozdílnou intenzitou. Dokáže lesk jako blesk, ale pokud ho více rozetřete, získáte jemně a zdravě zářivou pleť a velkým benefitem je, že se lesk nehne. A to ani tehdy, když se dotýkáte obličeje. A málem bych zapomněla zmínit, že vůbec nelepí a snadno jde použít i jako oční stíny.

 

Naleznete ho ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle