NEVIDITELNÝ ARMANI - GIORGIO ARMANI

10.10.2017

 

GEORGIO ARMANI Luminous silk foundation se řadí do dražší cenové kategorie

make-upů. Nicméně já si myslím, že každá žena by měla být jednou za čas marnivá.

V jisté míře je to roztomilé a sluší nám to. Já jsem byla tentokrát marnivá při koupi make-upu Georgio Armani Luminous, jehož cena se pohybuje od 1464,- Kč na internetu až po ceny v obchodech... 

 

Tento produkt využívá jedinečnou patentovanou technologii Micro - fil 3D. Výsledek je takový, že působí na pleti téměř neviditelně. Hedvábná textura je velmi lehoučká a na pleti vytváří přirozený jas. Make-up aplikujte v tenké vrstvě a pokud cítíte, že to není ono, nebo pokud nezakryl některé nedostatky, naneste ještě jednu vrstvu. Já jsem na nos a nosoretní rýhy použila korektor, jelikož jsem měla pocit, že v těch místech je třeba "přitlačit na pilu”. Pudr jsem téměř nepoužívala a když, tak jen v minimálním množství, neboť make-up vytváří matný finiš.

 

Příště, až mě zachvátí pocit marnivosti a opět zamířím pro make-up Giorgio Armani Luminous Silk Foundation, tak zvolím jiný odstín. Odstínů mají hodně, tudíž je těžké si v umělém osvětlení vybrat ten správný. Odstín 5.5, který mám, jde lehce do růžova a jak říkám, růžové odstíny make-upu léta spíše přidávají. Já jsem dnes v opačné fázi, protože mi není 20 let, tudíž potřebuji věk ubírat a tak preferuji make-upy, které jdou do žlutých tónů.

 

A ještě jedna věc, tento make-up nemá SPF, takže nezapomínejte na ochranný krém s UV faktorem.

 

Marnivým ženám Zdar!

 

Share on Facebook
Please reload

Please reload

Milí přátelé

Vítáme Vás na našem blogu ROSE WOLF in motion, který je pro všechny ženy, které již ví, jak je důležité mít se ráda. Vítáme, zde i muže, kteří vědí, jak se chovat k ženám a umí si jich vážit. Rády se zde s Vámi podělíme o zajímavá setkání ze světa šoubyznysu, tipy na cestování, kosmetické i nekosmetické recenze, beauty příspěvky a v neposlední řadě rozhovory s osobnostmi.

Hezké počtení a krásné dny Vám přeje     Tereza a Marta

  • TP ATELIER
  • FB Tereza
  • IG Tereza

BEST

Rose Wolf

blog

in motion

Poslední příspěvky
Archiv
Search By Tags

© 2017 by ROSE WOLF. Proudly created with Wix.com

  • logo TP ATELIER black2
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle